Pożegnanie dyrektora szkoły

W większości szkół zakończenie roku szkolnego 2012/2013 wyglądało podobnie – uroczyste apele, wręczenie nagród, rozdanie świadectw. W „Dwójce” dzień 28.VI.2013 był naprawdę wyjątkowy. Z końcem roku szkolnego odchodzi bowiem na emeryturę  dyrektor szkoły  Jan Hryniewicz związany z naszą placówką od 45 lat. To tutaj w roku 1968 rozpoczynał swoją pracę jako młody nauczyciel, by po ośmiu latach awansować na stanowisko wicedyrektora szkoły, a w roku 1986 objąć stanowisko dyrektora. Zasłużone pożegnanie dla odchodzącego dyrektora przygotowały władze miasta, kuratorium, dyrektorzy szkół, przedszkoli, instytucji, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, rodzice oraz uczniowie.

Szanowny Panie Dyrektorze!

Składamy Panu serdeczne podziękowania za wieloletnie zaangażowanie w pracy zawodowej. Przez wiele lat kierował Pan naszą szkołą, a będąc jej Dyrektorem musiał Pan podejmować dużo trudnych decyzji. Wiele miłych chwil spotkało Pana w jej murach. Wszystko to niech splata się w piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć Panu na zasłużonej emeryturze. Życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pana dobry humor, by nadal otaczała Pana życzliwość ludzi i żeby znalazł Pan czas dla siebie  na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Życzymy również dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym.