Rok szkolny 2016/17.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZA

„AKCJĘ SZLACHETNA ZAWLECZKA”

Zbieramy zawleczki od puszek dla Ewelinki lat 10 chorej na raka. 50 sztuk zawleczek od różnego rodzaju puszek to jeden zastrzyk.

Mikołajkowa Loteria Fantowa.

W dniu 6 grudnia w sali nr 17 odbyła się Mikołajkowa Loteria Fantowa. Loterię przygotowały i

Samorząd Uczniowski

W dniu 2 grudnia uczennice z Samorządu Uczniowskiego udały się na teren kościoła św

PODZIĘKOWANIA

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami składa serdeczne podziękowania Rodzicom za zaangażowanie się i umożliwienie stworzenia dyskotekowej kawiarenki, w której była sprzedaż pysznych ciast domowego wypieku oraz napojów.

DZIĘKUJEMY :

Elizie Ostasz, Jadwidze Garbarczyk, Marioli...

Jesienna zabawa.

27 października Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę dla uczniów naszej szkoły.

"Nakręć się na pomaganie".

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie  kontynuuje akcję charytatywną

Wybory nowego zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i wybraliśmy nowy zarząd samorządu uczniowskiego. W pierwszym tygodniu nauki w trakcie godzin