Wybory nowego zarządu Samorządu Uczniowskiego.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i wybraliśmy nowy zarząd samorządu uczniowskiego. W pierwszym tygodniu nauki w trakcie godzin

wychowawczych uczniowie klas 1 - 6 wybrali samorządy klasowe. W czwartek 15 września podczas spotkania przedstawicieli samorządów klasowych odbyły się wybory reprezentantów samorządu uczniowskiego. W jego skład wchodzą:
przewodnicząca: Wiktoria Buźniak, kl. VId
z-ca: Julia Gajc, kl. Vd
z-ca: Sandra Powierza, kl. Vb
skarbnik: Paulina Janus, kl. VIc
przewodnicząca z klas I-III : Weronika Kołodziejczyk, kl. IIIb
Uczniowie naszej szkoły poprzez samorząd uczniowski mogą decydować w wielu sprawach, które ich bezpośrednio dotyczą. Mogą zgłaszać pomysły na ciekawe wydarzenia, wpływać na to, jak zorganizowana jest szkoła oraz rozwijać swoje zainteresowania.
W trakcie roku szkolnego uczniowie będą prowadzić tablicę informującą uczniów o tym, co dzieje się w szkole, organizować imprezy i szkolne uroczystości, a nawet decydować jak wygląda szkoła i jej najbliższe otoczenie.
SU będzie działał zgodnie z zasadami regulaminu zgodnego ze  statutem naszej szkoły.
 Opiekunki samorządu, panie Renata Ciok, Emilia Biernacka, Joanna Hanusiak i Aneta Jóźwiak, pomogą uczniom wprowadzić w życie ciekawe pomysły. Możecie zwracać się do nich z pytaniami i prosić o radę w sprawach związanych z działaniem samorządu. Pomagają także w rozmowach z dyrektorem szkoły, który podejmuje wszystkie ważne decyzje dotyczące uczniów oraz nauczycieli.
Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy, pełnych energii i pomysłów uczniów na zebrania SU w każdy czwartek o godz. 14.25.