Piknik klasowy III b.

Uczniowie klasy III b wybrali się we wtorek 12 czerwca na klasowy piknik do Nadleśnictwa Leszczydołu Nowiny . Całą imprezę pożegnalną zaplanowali wspólnie z wychowawcą        i rodzicami.

Była to  kolejna okazja do  spędzenia  kilku godzin poza szkołą i sprawdzenia swoich umiejętności artystycznych i ruchowych. Czas ten upłynął w  miłej atmosferze, na łonie przyrody.  Na początku uczniowie zaprezentowali występ artystyczny. Recytacja wierszy o nadchodzących wakacjach i śpiewane piosenki wszystkim bardzo się podobały. Chłopcy i dziewczęta  z przyjemnością  rozegrali krótki mecz  piłki nożnej z rodzicami.  Nastepnie było przeciąganie liny, puszczanie baniek, zabawy sportowe. Wielka atrakcją było wykonywanie zwierzątek  z balonów przez mamę Wiktora - panią Kasię Toczko. Na zakończenie imprezy plenerowej  miłym akcentem były kiełbaski z grilla, przygotowane na miejscu  przez rodziców. Nasz wypad klasowy uważamy za bardzo udany. Wychowawca klasy  dziękuje bardzo za wspólny wyjazd,  poświęcony czas i pomoc w organizacji pikniku.

Wychowawca klasy III b- Agnieszka Postek