Zabawa fantowa- XV edycja.

Dnia 5 grudnia br. odbyła się kolejna , już XV edycja "Zabawy fantowej".

Podczas zabawy sprzedano 266 fantów po 3 zł.
Za sprzedane losy uzyskano 798 zł. Z tej sumy za 225 zł zakupiono nagrody główne loterii oraz nagrody dla laureatów konkursu plastycznego" Mój wymarzony miś".
Dochód z zabawy po odliczeniu kosztów wyniósł 573 zł. Losowanie nagród głównych odbyło się tego samego dnia na apelu szkolnym. Szczęśliwe numery to 55,81,192,201 , które zostały wylosowane przez honorowego   gościa -św. Mikołaja, a szczęśliwcami zostali : Ania Wyrzykowska i Natalia Wężyk z I e, Michał Łubiński z IV a, Kinga Janus z II c.
Gratulujemy wszystkim obdarowanym . Szczególne podziękowania chcemy przekazać dzieciom, które przyniosły fanty.
Chcemy poinformować ,że zebrane pieniądze przekażemy na rzecz szkoły, prawdopodobnie zakupimy nowe sanki.
Zapraszamy do zabawy w przyszłym roku. DZIĘKUJEMY!
 Samorząd Uczniowski.