Absolwenci naszej szkoły... Uczniowie klas ósmych!
Zakończyliście ważny etap wspólnej nauki i pracy.
Przed Wami przyszłość pełna sukcesów , ale i trudnych życiowych wyborów.
Jesteśmy pełni nadziei, że sobie poradzicie.
,,Życie jest bogactwem, strzeż go
Życie jest marzeniem , spełnij je."
Spełniajcie swoje marzenia, realizujcie się na dalszych etapach edukacji.
Pamiętajcie o ,,Dwójce", tu spędziliście osiem długich lat i jesteście jej historią!
ŻEGNAMY WAS I ŻYCZYMY POWODZENIA
Dyrekcja i Rada Pedagogiczna.
Uczniowie ze średnią 4,75 i więcej oraz wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem
Lena Deluga
Barbara Siporowska
Mateusz Pękul
Wiktoria Pawlak
Nikola Falba
Gabriela Maciejewska
Dawid Świętoń
Wiktoria Włodarczyk
Klaudia Żuchowska
Wiktor Toczko
Sandra Gajc
Julia Dzięgielewska
Julia Hanusiak
Amelia Grzywacz
Magdalena Dorant
Ewa Stokarska
Rafał Jan Makrzanowski
Mikołaj Suchta
Maja Bednarska
Julia Gałązka
Mikołaj Godleś
Paweł Bzura
Michalina Zawadzka
Jakub Chełmicka
Karolina Garbarczyk
Dominika Bloch
Dagmara Depta
Marta Kaczyńska
Michalina Salwin
Piotr Lisek
Zuzanna Zyśk
Dominika Nizińska
Klaudia Skoczylas
Jakub Prus
Diana Sakowicz
Nataniel Markowski
Jakub Kuczyński
Jakub Sosnowski
Franciszek Świderek
Mateusz Kwiatkowski
Maksymilian Gos
Szymon Krawczyk
Zofia Wołyniec
Nadia Wąsiewicz
Nikola Andrzejewska
Mateusz Bigos
Dawid Gromek
Patrycja Mościcka
Zuzanna Groszkowska
Hubert Depta
Zofia Salwin
Bartłomiej Grabowski
Piotr Zając
Weronika Stokarska
Oliwier Tauter
Kinga Jagielska
Maja Maria Morgaś
Julia Grzywacz
Piotr Gajewski
Alicja Agacińska
Zofia Gołębiewska
Marta Postek VIe
Dominika Pietrzak
Karol Ciunajko
Kamil Kowalczyk
Nina Turek
Amelia Sztorc
Sebastian Elak
Karina Pietrus
Milena Pietrus
Nikola Prus
Amelia Dominika Ponichtera
Salem Józef Zgarni
Kinga Skoczylas
Bartosz Stworzyjanek
Marta Katarzyna Bryk
Klaudia Piotrak
Julia Kwiatkowska
Piotr Wielgolewski
Michał Pękul
Wiktoria Królikowska
Olga Zdrojewska
Paweł Stępień
Sandra Liwia Powierza
Łukasz Karol Ryszawy
Klaudia Kazimierczyk
Gabriela Książek
Julia Nowak
Kinga Zbrzeźniak
Klaudia Roman
Aleksandra Wasilewska
Piotr Rzemek
Julia Gajc
Kamil Składanek
Prymusem szkoły w roku szkolnym 2019/2020 została
Kinga Zbrzeźniak
Wiceprymusem szkoły w roku szkolnym 2019/2020 została
Julia Nowak
Uczniowie nagrodzeni przez Burmistrza Wyszkowa za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2019/2020
Paweł Stępień
Sandra Liwia Powierza
Łukasz Karol Ryszawy
Klaudia Kazimierczyk
Gabriela Książek
Julia Nowak
Kinga Zbrzeźniak
Klaudia Roman
Aleksandra Wasilewska
Piotr Rzemek
Julia Gajc
Kamil Składanek
Uczniowie nagrodzeni przez Burmistrza Wyszkowa za bezinteresowne niesienie pomocy, kultywowanie wartości służących integralnemu rozwojowi człowieka oraz pracę na rzecz społeczności Gminy Wyszków w roku szkolnym 2019/2020
Paweł Stępień
Amelia Obleńska
Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i życzymy dalszych sukcesów!!!