II miejsce w Finale Wojewódzkim.

Miesiąc temu informowaliśmy o sukcesie Waszej koleżanki Wiktorii Kukwy z kl. 7c. Wiktoria brała udział w powiatowym etapie 28 FESTIWALU PIOSENKI O ZDROWIU i zajęła wtedy I miejsce. 7 czerwca w Siedlcach odbył się finał tego konkursu na etapie wojewódzkim.

Miło nam poinformować, że Wiktoria w finale wyśpiewała II miejsce i wygrała dla szkoły cenny sprzęt elektroniczny z mikrofonami. Celem konkursu było ułożenie tekstu oraz zorganizowanie podkładu muzycznego do piosenki o tematyce zdrowotnej. Organizatorami konkursu byli: Powiatowa stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Siedlcach oraz Wojewódzka stacja SAN-EPID w Warszawie.

Oczywiście Wiktorii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych na estradzie ogólnopolskiej w Kielcach .

Wiktoria zamierza wykazać się swoim talentem w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

Renata Fydrych