Ślubowanie kl.I

Jak co roku w październiku, w obecności rodziców oraz delegacji klas starszych, odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych które miało miejsce  w Wyszkowskim Domu Kultury. Na ten uroczysty moment przybyli również wyjątkowi goście: Przewodniczący Rady Miejskiej pan Józef Biernacki, Ksiądz  Waldemar Krzywiński, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Morka, Dyrektor SP2 pan Jan Hryniewicz, oraz prowadząca całą uroczystość Dyrektorka  pani Jolanta Przybysz. Na początek pierwszaki pokazały przedstawienie przygotowane pod kierunkiem swoich pań wychowawczyń – Elżbiety Matak, Renaty Ślubowskiej, Iwony Godleś, Agnieszki Postek. Wiersze i piosenki w wykonaniu pierwszoklasistów bardzo się podobały zgromadzonej publiczności. Potem nastąpił długo oczekiwany moment ślubowania, po którym Pan Dyrektor pasował każdego pierwszoklasistę na pełnoprawnego ucznia naszej szkoły. Na pamiątkę każdy uczeń otrzymał długopis i  pamiątkowy dyplomy.Tego dnia pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.