Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/2013 rozpoczęła  się w naszej szkole 3 września o godzinie 9.00. Zebraną na placu apelowym społeczność uczniowską, rodziców oraz pracowników szkoły powitał tradycyjnie dyrektor Jan Hryniewicz. Szczególnie serdeczne słowa skierował do najmłodszych uczniów  oraz nauczycielki pani Ewy Mielczarczyk która  rozpoczyna  pracę w naszej szkole . Następnie pan dyrektor  odczytał   list od Mazowieckiego Kuratora Oświaty  K. Semika,  który  zawierał  życzenia dla rodziców, nauczycieli oraz uczniów na nowy rok szkolny. Do życzeń dołączyła się obecna na uroczystości Przewodnicząca Rady Rodziców pani Dorota Świderek. Po odśpiewaniu pieśni szkoły, zakończyła się oficjalna część uroczystości po której wszyscy uczniowie udali się do sal na spotkania z wychowawcami. Przed nami 10 miesięcy nauki i pracy.

Gminna inauguracja roku szkolnego 2012/2013 odbyła się w tym roku w Zespole Szkół w Wyszkowie. W uroczystości, oprócz władz samorządowych, uczestniczyli również dyrektorzy oraz poczet  sztandarowy  z naszej szkoły.