Dzień Edukacji Narodowej

Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole nieco wcześniej 12 .10.2012r.  W obecności nauczycieli, pracowników administracji i obsługi , społeczności uczniowskiej i przewodniczącego Rady Rodziców - J.Laskowskiego, dyrektor szkoły Jan Hryniewicz  złożył serdeczne życzenia  i podziękowania. Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali:Barbara Banasik, Maria Błaszczak, Kinga Cieslak, Renata Ciok, Monika Chełmicka, Renata  Fydrych ,Iwona Godleś, Anna Groszkiewicz, Iwona Książak, Anna Macek,Elżbieta Majewska, Wiesław Pasek, Jolanta Przybysz, Bożena Rozenek, Wioletta Runo, Jan Wielgolewski,Henryka Bazyl, Anna Choińska, Teresa Dziewulska, Mieczysław Karpiński, Danuta Kowalska, Danuta Kulesza, Ewa Macek, Hanna Stalmach, Marianna Wawrzonkowska,  Celina Winkler, Lucyna Wolf.Serdeczne życzenia i bukiet kwiatów na ręce dyrektora złożył przewodniczący Rady Rodziców-J. Laskowski. Na zakończenie dzieci z klas IIa, II e, IIIb, IIIa przedstawiły barwny  i radosny program artystyczny, na który składały się wiersze, piosenki, inscenizacja i taniec.Dekoracje i przedstawienie przygotowały nauczycielki: Ewa Mielczarczyk, Katarzyna Zacharska, Wioletta Runo, Hanna Ambroziak, Bożena Rozenek.