Rok szkolny 2023/24

Wycieczka klasy 1b do Kuźni Kurpiowskiej .

Wycieczka klasy 1b do Kuźni Kurpiowskiej odbyła się 6 maja.

Lekcja w terenie klasy 2a.

Uczniowie klasy 2 a wybrali się do parku na lekcje w terenie. Temat zajęć: " Drzewo".

Wycieczka z Panem Burmistrzem.

24 kwietnia uczniowie klasy 5a i 5c udali się na pieszą wycieczkę do Rybienka Leśnego. O historii tej dzielnicy Wyszkowa opowiadał nam Pan Piotr Płochocki Burmistrz Wyszkowa. Serdecznie dziekujemy za poświęcony nam czas i wspaniałą lekcję historii.
Magdalena Nizińska

Wycieczka klas trzecich.

Wycieczka klas trzecich do ważnych miejsc związanych z naszą historią.

Piesza wycieczka uczniów z klasy 3b.

Klasa 3b skorzystała z pięknej pogody. Wycieczka piesza do najbliższego lasu. Nie było lekko , przeszliśmy prawie 10 km, ale nikt nie marudził. Wszyscy świetnie się bawili.

Wycieczka 2a oraz 2b do Warszawy.

14 marca uczniowie klas 2a oraz 2b udali się do Warszawy na Stadion PGE Narodowy oraz do Centrum Rozrywki Hula Kula.
Wszystkim humory dopisywały, zabawa była przednia a pogoda jak zawsze słoneczna.

Wycieczka do Teatru Kamienica.

12 lutego uczniowie klas 5-7 wybrali się do teatru Kamienica na spektakl profilaktyczny "Wszechmocni w sieci".

PRZEDŚWIĄTECZNA WYCIECZKA KLAS 6

W ostatni wtorek przed świętami klasy szóste wybrały się do Warszawy, by wzmocnić relacje rówieśnicze.

Pierwszym punktem wycieczki był seans w kinie Cinema City. Uczniowie obejrzeli zabawny film fantasy pt. „Wonka” w technologii 4DX. Następnie w Hangarze 646 odbyli aktywną...

Piesza wycieczka klasy 4b.

Klasa 4b na lekcji historii dowiedziała się, że mała ojczyzna to okolica, w której się urodziliśmy, mieszkamy i jesteśmy z nią związani.